Temat, który szczególnie zainteresuje kobiety, które farbują sobie włosy. Siwe włosy i odrosty są czasami już znów widoczne, zanim zamówimy kolejną wizytę u fryzjera. A potem trzeba pójść do pracy, na spotkanie i po prostu czujemy się niekomfortowo. Mamy wrażenie, że siwe włosy nas starzeją, wyglądamy niechlujnie itp. Znam dokładnie te sytuacje, więc proponuję 5 szybkich sztuczek, aby zamaskować siwe włosy.

1.Najłatwiej jest założyć na głowę czapkę, berecik, kapelusik lub bejsbolówkę - jeśli pozwalają na to okoliczności.

2. W podobny sposób pomagają nam okulary przeciwsłoneczne, które zakładamy na włosy. Choć nie zakrywają całego przedziałku, to dzielą go na dwie części i przesłaniają dużą część, dzięki czemu optycznie wygląda to znacznie lepiej.

3. Możemy również zrobić odpowiednią fryzurę. Włosy upinamy w kucyk, aby przedziałek nie był widoczny. Podobnie możemy tylko przeczesać kilka pasemek do czubka głowy i spiąć spinkami lub trochę unieść włosy wokół przedziałku, wytapirować i polakierować.

4. Zdecydowanie możemy sobie pomóc tuszem do rzęs, ciemną szminką lub ciemnymi cieniami do powiek, które następnie lakierujemy.

5. Jednak najszybszy i najskuteczniejszy sposób to użycie sprayu Colorwin w odpowiednio dobranym kolorze.

 

 5 zpusobu jak